Chceš se spřátelit tak tady AFFS

○ Knížky ○

Deník malého poseroutky- Ošklivá pravda

1. ledna 2012 v 9:34 | Candy10
Ahoj,
Teď bych vám ráda představila knížku od Jeff Kinney. Jmenuje se Deník malého poseroutky- Ošklivá pravda. Dílu bylo v prodeji už čtyři a myslelo se, že už nic nového nevyjde, ale vyšel pátý díl. Je o tom, že Greg už skoro dospívá. Honí se za holkama a přestal dělat trochu kravin méně. Jeho strejda se znova oženil. Gregova rodina si zase najala služku a ta místo toho, aby uklízela seděla u televize a jedla jejich brambůrky. Neříkám to moc stručně, to proto kdyby jste si to chtěli přečíst, aby jste hned nevěděli o co jde.
Candy10

Takže NARNIE pokračuje

2. prosince 2011 v 13:19 | Candy10
NARNIE
Asi za přibližně 30 minut dočtu tak nějak narnii! Ale to NEKONČÍ --> musím totiž ji zapsat do čtenářskýho deníku a taky musím číst další díl. Vlastně nemusím je přečíst ,ale chci . Je to ten NEJ příběh úplně ho žeru a čte se rychle ,ale to jsem už zmiňovala NÉÉ?? Druhý díl je -->PRINC KASPIAN<-- Až dočtu první díl tak vám napíšu jaký mám pocit z NARNIE!! Takže asi zítra dnešek mám asi už narvanej! Papa :DDD*
Candy10

Narnie

1. prosince 2011 v 18:03 | C.S. Lewis
Název : Narnie
Název: Lev,Čarodějnice a skříň
Autor: C.S. Lewis
Lucie,Petr,Zuzana a Edmund to jsou postavy právě v Narnii. Tuto knihu právě teď čtu. Je i sfilmovaná , ale kniha je lepší. I když příběh znám po kouskách mě překvapují nové věci které jsem ve filmu buď vůbec neviděla a nebo to byl maličký úryvek , který se dá přehlédnout. Už jsem ve knnížce docela daleko. Hned po první kapitole jste zabořeni do celého příběhu a od knihy se né a né odtrhnout. Věřte mi --> Znám to. Dílů je celkem sedm ,ale natočených je pouze dva. Postupně chci přečíst všechny díly a taky postupně napsat o knize na tento blog. Překrásná kniha vás zaujme i obalem .Já ji sice mám pujčenou z knihovny ,ale také je pořád stejná jako ostatní. Kniha se čte vellmi ryhle. Je to ode mě jako doporučená četba --> je božská.
Candy10
 
 

Reklama