Chceš se spřátelit tak tady AFFS

Testík 1 ☺☻

13. prosince 2011 v 16:34 | Candy10 |  ○ Testy ○
Ahoj,
tady bude nový první testík. potřebuješ papír a tušku. Na papír si zaznamenáš jestli a,b,c nebo d. Pak přepočítáš a kolik ti vyjde různých písmenek. Když ti třeba výde , že máš nejvíc déček tvoje skupina kde budeš mít text bude d!! Doufám, že jste pochopili a že se vám testík bude líbit (v celém článku)

1. Máš rád/a zvířata?
a) ANO
b) NE
2. Jaké zvíře řadíš mezi své oblíbené?
a) ŽÁDNÉ
b) LEV
c) PES
d) KOČKA
3. Jakou máš nejoblíbeněší barvu?
a) ČERNÁ
b)RŮŽOVÁ
c) ZELENÁ
d) MODRÁ
4. Líbí se ti můj blog?
a) ANO
b) NE
c) PRŮMĚR SPÍŠ ANO
d) PRŮMĚR SPÍŠ NE
5. Jaký/á by měl/a být tvoje/tvůj kluk/holka?
a) skejťák/ skejťačka
b) fiflena/ fifleňák
c) hezký/ hezká
d) pohoďák/ pohoďačka
6. Čím chceš být?
a) Nic
b) Popelář
c) Herec/čka - Zpěvák/čka
d) Právník
7.Líbí se ti někdo ze třídy?
a) ano
b) ne
c) Mám typ
d) už někoho mám

Kdo měl nejvíc D
Jsi hodný/á , milý/á a citlivý/á. Zítra se ti přihodí něco neobvyklého. Ten kdo se ti líbí k tobě příde a půjde si udělat nějaký nápoj. Ale náhodou do sebe narazíte rukou. Jemný dotek. Pak už na sebe budete narážet všude ,ale jen tento den. Pokud jí/ho miluješ tak se zítra musíte dát dohromady, protože tohle platí je pro zítřek.
Kdo měl nejvíc C
Jsi milý/á ,ale velmi netrpělivý/á. Zítra budeš mít šanci napravit svoje nepřátelské rvačky, hadky atd... Pouze zítra máš šanci se usmířit se svými kamarády. Bude krásný zimní den. Není to těžké. Příjdeš a popovídáš si s kamarádem nebo kamarádkou o svým činech atd... Nikdo tě nebude pomlouvat, protože zítra je den míru. Nikdo ti nebude nadávat atd...
Kdo měl nejvíc A
Jsi takový menší pesimista. nebo jinak roste z tebe pesimista. Tvoje NEJ barva je černá a nechceš dělat nic. To není život. Musíš začít žít. Černá je hezká ,ale k tomu ten pesimismus. Začni žít. Řekni klukovi/ holce že ho/jí miluješ. uč se dokuď to jde. Život je ten nejdražší šperk a tak si ho važ. Neodsuzuju tě ,ale musíš začít žít život naplný pecky. Jak se říká ŽIVOT JE JEN JEDNOU!
Kdo měl nejvíc B
Jsi člověk trochu víc povýšený nad lidmi. Chodíš s hlavou nahoru. I s nosem. Máš rád/a růžovou a chtěl/a bys mít fyflenu/Fyfleňáka. No já newím. Choď víc mezi lidi a bav se s nimi. Bude to lepší. Musíš si tento život velice užít a já bych moc na život koukat nechtěla na ten moc zkreslenej.

Doufám , že se vám testík líbil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama