Chceš se spřátelit tak tady AFFS

PRVNÍ PRÁCE

4. prosince 2011 v 8:05 | Candy10 |  ○ The Sims ○
Ahoj,
Tady je další ukázka ze života Humanica a Baťi. Dnes šli poprvé do práce a tady to je:-->

Andrea Baťa dnes jela poprvé do práce. Vůbec nevěděla co má dělat a i říkat. Byla totiž úplně mimo z jejího nového přítele André Humanic. Zavolala si taxík a jela. jela do nemocnice , pracuje totiž jako DAROVKYNĚ ORGÁNŮ.
Jela a jela až se dostala před velikánoskou budovu a pronelsla :,,Tady budu pracovat týjo a jak je to tu uklizené !!" Bohužel , při jejím velké očekáváním aby taxík zastavil , jel pořád dál. Až dojel stála před né hezkou uklizenou budovou ,ale starou a neuklizenou s opadanými stromy. Prostě děs.
,,No dobrá!!" řekla si vduchu! Vešla dovnitř ,ale její očekávání , že tu bude strašné najednou zmyzely. Byli tam milí lidé a čisto a taky krásně.
Mezitím do práce zamířil i André Humanic. Bude pracovat v divadle kvůli hudbě. ,,Miluju jí!" řekl když vcházel dovnitř. Bylo mu krásně kam se hrabe New Yourk si myslel. Ale raději mlčel. Co když mezi sebou mají spojení a jeho by pak nevzali. Do divadla jako FANOUŠEK musel jít v uniformě. Bílé a krásné .Samozřejmě slušelo mu to.
Mezitím když André pracoval skončila Andrea. Měla báječný pocit a věděla , že jí asi za chvíli povýší. ,,Ach, to by byl pocit!" mumlala si pro sebe. Po práci šla rovnou do supermarketu a nakoupila ty nejlepší suroviny jako třeba jsou :. Humr,Mečoun atd.. Koupila jen ryby , protože je Andrea a André -->MILUJOU!!!♥♥
Tak tedy šla do marketu.
Vyšla jako rychlý šíp z prodejny--> kvůli tomu , že v práci jí ze srandy údržbář schodil do popelnice. No prostě hnus. Musela se jít domů opláchnout.
umyla se a uvařila salát. najela se a usla!!
Když Andre skončil s prácí bylo mu velmi dobře. Už uměl trochu hrát na kytaru a zpívat. Jel teda domů a hned usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama