Chceš se spřátelit tak tady AFFS

3. Kolo no prostě končí

28. listopadu 2011 v 11:23 | Candy10 |  ○ Soutěže ○
Takže ahojky,
je to velmi lehké. Hra s jmény KONČÍ. 1) končí proto , že se výsledky moc neliší a za 2) PROSTĚ KONČÍ!! Takže tady budou první jména.
Jsou jména které jste vybrali fakt krásné můžu říct , že jsem hlasovala ze dvou počítačích a dala jsem hlas jak NINĚ tak KAROLÍNĚ! Ale moje hlasy nerozhodly protože jich bylo mnohem víc. takže tady jsou výsledky. Řeknu ,ale jednu věc. Nina neměla hlasovatele , který by za ní soutěžil takže reklamu atdy... nebude mít NÍÍÍC!!!
Takže druhé místo získává

.............. KAROLÍNA!!Karolína měla 5 hlasů soutěžící za korolínu jsou dvě a to jsou TajemnáTemnota a just-my-crazy-life --> Ode mě dostanou diplom , který asi zítra vytvořím. Tak a ty dostanou reklamu na dva měsíce! WOW.
A druhé místo získává ......................NINA!Nina měla 9 hlasů. K Nině se nikdo nepřihlásil tudíž reklamu a diplom dám mé kamarádce nině na blog!
Toto je konec naší neboli mojí soutěže.Ale zase připravuji novou s The Sims 3!!! těšte se pokud někdo teda odpoví pokud ne tak tohle bylo docela přitažlivé pro návštěvníky tato soutěž!!!! A kdyby se soutěž The Sims 3 neprošla a bylo málo hlasů tak bude něco podobného jako doposud ,ale s mužskými jmény. Takže opakuji první místo NINA a druhé Karolína!! GRATULUJI
Candy10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama