Chceš se spřátelit tak tady AFFS

Listopad 2011

Dějepis

30. listopadu 2011 v 16:04 | Candy10 |  ○ My Diary ○
Ahoj,
Né že byych dneska měla dějepis ,ale zítra máme dějepis. Dějepis je krásný předmět v , kterém se skoro nemusíte učit. Teda musíte ,ale když vás to baví tak si to pamatujete z hodiny. A tohle je zrovna můj případ. My teď v dějepisu bereme Starověký Egypt! Tohle učivo mě asi nejvíc baví. Zkoumat jak a kde a proč se něco odehrálo je velmi zajímavá věcička. A Taky --> Teď zrovna z látky Egypt bereme Faraony. To mě assi baví nejvíc. Předtím jsme brali Mezopotámii , protože je to nejstarší stát na světě. To bylo taky zajímavé ,ale ne jako Egypt. Tuto látku budeme brát docela dlouho, musíme totiž znát náš Svět. Tak a to je asi vše. Dnes budu psát ještě dva články (možná)
Candy10
Jaký je tvůj nejoblíbenější predmět?

51 Lidí

29. listopadu 2011 v 20:34 | Candy10 |  ○ My Diary ○
51 To je ode dneška moje NEJ číslo. A proč?? Protože na mém blogu bylo včera padesát dva lidí.Pro mě je to velký zážitek a také velmi velké číslo. Takže JEDNÍM slovem-->DĚKUJI<-- protože takové číslo mám jen kvůli vám tudíž děkuji. Přeju hezký večer ahodně štěstí s blogem!!
candy10

,,Hon na čarodějnice"

28. listopadu 2011 v 11:32 | Candy10 |  ○ Téma TÝDNE ○
Tak to teda newim co si podtímto názvem můžu představit. Já si představuji ,že hon na čarodějnice pořádají nějací cvoci. Jasně čarodějnice se upalují teď newím kdy ,ale to je jedno. Někdo si říká , že čarodějnice existují a někdo ,že ne! Ja newím kam patřím asi do neutrálu.Protože trochu věřim a trochu ne. Hon na čarodějnice jsem kdysi v hodně malým mládstvím sem to uspořádala se svou kámoškou Zuzkou .To by jste koukali. No asi jsme lítaly po zahradě a řvaly :,,Čarodějnice vzdejte se !" No asi se nám to nepovedlo. Hon na čarodějnice vlastně vyplívá z honíme čarodějnice -->Mohla bych to někdy zkusit teď když jsem trochu starší--- Dobrej nápad zkusím a dám vám vědětt jak to dopadlo.
Věříte na čarodějnice????????????????????
Dole v anketě odpovězte!

3. Kolo no prostě končí

28. listopadu 2011 v 11:23 | Candy10 |  ○ Soutěže ○
Takže ahojky,
je to velmi lehké. Hra s jmény KONČÍ. 1) končí proto , že se výsledky moc neliší a za 2) PROSTĚ KONČÍ!! Takže tady budou první jména.
Jsou jména které jste vybrali fakt krásné můžu říct , že jsem hlasovala ze dvou počítačích a dala jsem hlas jak NINĚ tak KAROLÍNĚ! Ale moje hlasy nerozhodly protože jich bylo mnohem víc. takže tady jsou výsledky. Řeknu ,ale jednu věc. Nina neměla hlasovatele , který by za ní soutěžil takže reklamu atdy... nebude mít NÍÍÍC!!!
Takže druhé místo získává

Ahojky

27. listopadu 2011 v 19:52 | Candy10 |  ○ My Diary ○
Kdo by chtěl udělat krásný dárek k vánocům --> TADY JE DÁREČEK návod!!
Potřebujete :
1) mýdlo jaké koliv barvy
2) voda
3) strouhadlo
4) mísa
5) nádoba různých tvarů!!
Nastrouháte mýdlo do mísy a až bude tak půlka mýdla roztrouhaná přilijete vodu! Válejte a umíchejte hmotu jako těsto! To dejte do nádobky srdíčka atd... A po tom to dejte 2 dny do ledničky.Vždy po dnu to prozkoumejte a upevněte v nádobě aby mýslo nespadlo!! Nakonec můžete nožem vyrýt jakékolik blahopřání!

Komisk 1 (PUSA A JÍDLO)

27. listopadu 2011 v 17:26 | Candy10 |  ○ The Sims ○
Komisk
Dnešní komiks se jmenuje ,,PUSA A JÍDLO" Celý komiks je v celém článku-->JENom klikněte pod článkem na celý článke a komks se vám ukáže!! Bavte se

The Sims 3 - 1. NOVÝ DOMOV

27. listopadu 2011 v 16:57 | Candy10 |  ○ The Sims ○
Ahojky

tady je první část mé hry The Sims 3 ---> Nová část neboli první část se jmenuje ,,NOVÝ DOMOV" Nejdřív vám ,ale představím herce neboli lidi v The Sims 3 !!!(NEMÁM JEJICH FOTKU ,ale na různých fotografií jsou)!
1) KLUK - ANDRÉ HUMANIC !!
2) HOLKA - ANDREA BAŤA !!
Nejdřív začínali jako spolubydlíci ,ale po 5 minutách nemohli odolat a tady jsou fotky:
A příště mám pro vás připravený The sims 3 komiks !! Máte se na co těšit
Candy10

Stříbrná MEDAJLE

26. listopadu 2011 v 16:24 | Candy10 |  ○ My Diary ○
Nebudete tomu věřit.Mám už tři medajle!! A jednu jsem dostala dnes a upozorňuji ,že ty medajle jsou z SPORTU!!! Mám stříbrnou,bronzovou a stříbrnou! Dnes jsem dostala stříbrnou. A taky jsem k ceně dostala stříbrný pohár. No a jako ceny byly krtkův dort.Už mám doma čtyři krtkovi dorty. Takže asi AHOJ!
GRATULUJI:
Nině- 6.místo a 6.místo (www.h-o-l-c-i-n-a.blog.cz )
Elišce- 5.místo a 5.místo (www.k-util.blog.cz , www.elizo.blog.cz )
Káje- 4. a 3.Místo
Klaudii - 1.místo a 1.místo
nwm - 3.místo 4. místo

A já jsem měla dvě ddruhá místa

My magazine 2

26. listopadu 2011 v 13:34 | Candy10 |  ○ Časopis ○
Ahojky,
takže dnes bude další časopis My Magazine!!!
Celej Časopis je v celmém článku!!

OBRÁZKY?!?!?!?!

25. listopadu 2011 v 16:44 | Candy10 |  ○ Galerie ○
Ahojky,
Takkže je tu taková větší ANKETIČKKA!! A je to velmi lehké!!Název ankety je -->OBRÁZKY<-- já beru obrázky z googlu z www.gettyimages.com a to je vše. A odkuď bereš obrázky ty?? No já to newím . Dole pod článkem je anketa a tam můžete hlasovat kde berete obrázky.Pokud tam nebude nic z čeho berete obrázky nebo co by jste chtěli připsat tak do komentářůů! Dělám to proto , že už doopravdy newim kde mám brát obrázky.Protože když beru z googlu tak jsou pak rozmazaný.Je to velmi důležité děkuji a pište prosím !!

Papapap pa pa vaše candy10